تاریخ : شنبه 27 آذر 1395 | 06:33 ب.ظ | نویسنده : محمد دلبری

            مبحث لژیون درروز یکشنبه (۲۱آذرماه۱۳۹۵)

                                خلاصه سی دی یاران     
 
 یاران سه نوع هستند یاران یمین که انسان هایی هستند که در صراط مستقیم هستند٬یاران شمال یاچپ که انسان هایی هستند که کار ضد ارزشی میکنندوسابقون یا پیشی گرفتگان...
                                                                                                                        برای دیدن به ادامه مطلب بروید 

 خلاصه سخنان استاد  (یکشنبه 21 آذر ماه 1395)
استاد فرمودند: در همه مراحل زندگی نیروهای منفی برای ما دام میگذارند تا ما را به سمت ضد ارزش ها راهی کنند، مثلا شخصی مدت زیادی در کسب و کار خود مشتری نداشته است و دقیقا وقتی که به فکر تغییر مثبتی در زمدگی خود افتاده و در این راستا قدمی برمیدارد یکباره به طور مرتب برای او از زمین و آسمان مشتری می آید و شخص با خود می پندارد که خداوند در کسب و کار او برکت جاری کرده است اما این تفکر اشتباه است،این دقیقا کار همان نیروهای منفیست که انسان را از آگاه شدن نسبت به عمل اشتباهی که مرتکب شده است بازدارد و هدف مثبت او را متوقف سازد. 
در بعضی مواقع نیروهای منفی مارا بهتر از خودمان میشناسند و دقیقا در همان موارد که ضعف داریم برای گمراه کردنمان استفاده میکند، مشکلاتی مثل مریض شدن، اختلال در مسائل اقتصادی و مالی، یا مرگ و میر عزیزانمان و هر ضعف دیگری که در ما تشخیص دهند.
در واقع انسان از یک نقطه بسیار کوچک و ناچیز به هر عمل بزرگ و قابل توجهی دست می یابد مثلا شخصی خلافکار میشود یا کلاهبرداری میکند یا دست به عملی غیر انسانی میزند.
متاسفانه بسیاری از مردم فکر میکنند اگر کسی بتواند رشوه خواری کند یا کلاهبرداری کند انساد زرنگ و باهوشیست و کسی که این کار را انجام ندهد انسان ضعیف و پلشتیست. 
در نظر داشته باشید که سیل به یکباره اتفاق نمی افتد با بارش نم نم باران و شدت گرفتن آن است که سیل بوجود می آید وقتی انسان مرتکب چنین اعمالی قرار گرفت تمام مراحل زندگی او به رهن میرود وتا حسابش را صاف نکند زندگی او از رهن در نمی آید و گره ای از کار او باز نمیشود. 
امیدوارم که در همه مراحل زندگی موفق و پیروز باشید. 

     
باتشکر


  • paper | سامان | اخبار
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic